Geleceği düşünmek

Geleceği düşünmek

Hep söylediğim benzeri, iddianın kalmadığı mücadelelerde, futbol oynama zevkinin öne çıkması gerekli. Bu Gibi fikir de pozisyon zenginliği meydana gelen seyri huzurlu maçlar bekliyorsunuz. Merak olmasa da… Asalında geçen zaman akşam Galatasaray’ın oyuna başlayışı aynen bu gibi oluyor.
Öne gerçek oynamak talep eden ve tempolu bir Galatasaray vardı oyunun en başında. Şayet bu tip oyunların handikapı da oyunun bütününde benzer tempoda benzer anlayışta kalamayışınız oluyor. Son günlerde kamuoyunda en bir sürü konuşulan ad meydana gelen Arda, geçen zaman yorulana civarı Galatasaray’ın yeniden en yaratıcı, en gösterişli

futbolcusuydu. Galatasaray’ın Arda’yı kaybedip kaybetmeme dair bir defa daha bir sürü sıkı düşünmesi gerekli. Zira hakikaten mühim bir oyuncu Arda. Devre arasının Galatasaray amaçlı flaş transferleri meydana gelen ve geliyor olacak yil amaçlı mümkün ekibinde koltuk alacağı tahmin edilen Culio ve Stancu’nun oyununa baktığımızda; tamam Culio sol ayaklı oyunun iki tarafını da oynayabilen bir futbolcu. Hem Bir kenarda hem bir santrforda izlediğimiz Stancu’nun ise çabukluğunu ve vuruş özelliğini onay ediyoruz. Şayet her ikisine de baktığımızda performansları ‘eh işte’nin ötesine geçemiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir