Oyunu elinizden kaçırmak

Oyunu elinizden kaçırmak

Süper Lig hakikaten Fenerbahçe amaçlı de Konyaspor amaçlı de ilginç başladı. İlk yarıyı tamamıyla denetimi altına meydan bir Fenerbahçe vardı. Tempoyu aradığı benzeri ayarlıyor, oyunu aradığı alanda oynuyor ve hiçbir koruma zafiyeti yaşamıyordu. Ve oyunu da 2-0’a getirdi F.Bahçe. İlk yarısı bittiğinde her birimiz Fenerbahçe’nin önce karşılaşmayı bir sürü huzurlu aldığı bu yil lige çıkan Konyaspor’un da eksik meydana geldiği düşüncesindeydik.
İkinci yarısı başladı, her birşey ağır ağır değişiyordu. İlk yarıda rakibini ortada alanda karşılayan Konyaspor önde basıyor, F.Bahçe ise Konyaspor’un ekmeğine yağ sürercesine oyunu geriden stoperlerle pas inşa ederek

başlatıyordu. Ama burada Konyaspor’un aradığı oluyor, pasla çıkamayan F.Bahçe pozisyonlar yemeye başladı ve Konyaspor penaltı kazandı. Yiğit kurtarınca ve oyun 2-0’da kalınca F.Bahçe’ye oyunun bir daha ele aldığı düşüncesi geldi fakat hiç de öyle olmadı. Ve oyunu elinden kaçıran Ersun Yanal oyuncu değişikliklerine başladı ve işte en kocaman hatalar burada inşa edildi. Sahanın en canlı futbolcusu Alper oyundan çıktı, mahaline bir pas oyuncusu meydana gelen Salih Uçan girdi. Ama oyun zihniyeti aynen aynı ritimde devam etti Fenerbahçe’de.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir