Rotasyon talihi kalmadı

Rotasyon talihi kalmadı

Beşiktaş’ta Balıkesir mücadelesinin sonrasında sakatlık yaşaması şoku görünüyor. Sosa ve Mustafa Pektemek’in 6 hafta oynayamayacağı netleşti. Bu sakatlıkları neye bağlıyorsunuz, Beşiktaş’ta futbolcular tam anlamıyla iyileşmeden mi dönüyorlar?
Bağ sakatlıkları karşılaşma içerisinde aykiri pozisyonla da olabilmektedir. Pozisyona ilişkili da olabilir yetersizlik neticesi da olabilmektedir. Aykiri hazırlanmayla alakalı de olabilmektedir. Ama bunun verdiği kararı elbette sıhhat kurulu verecektir. Bilhassa bir sürü sevdiğimiz Mustafa Pektemek’in sakatlığına talihsizlik

diyeceğim çoğalış. Futbol ortamında bir sürü sevdiğimiz bir oyuncu ve içinde bulunduğu sakatlıklar sebebiyle tam takım forması girdiği vakitlerde şanssız sakatlıklar yaşıyor. Inşallah en kısa sürede iyileşir. Sosa, Beşiktaş’taki kariyerine bir sürü sıkı başladı ama son olarak o da şanssız bir biçimde sakatlandı. Bu eksiklikleri Beşiktaş’ı sekteye uğratacak sakatlıklar olarak değerlendiriyorum. Bilhassa Yorucu Harika Lig ve UEFA Avrupa Ligi mücadelelerinde kulübü etkileyecektir. Teknik direktör Slaven Bilic’in rotasyon talihi bir sürü üye inecek, belki de kalmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir