Geriye yaslanmak niye

Geriye yaslanmak niye

Beşiktaş’ın oyun başlangıcına baktığımız süre bana yönelik en ideali, Atiba ve Medel’den bir tanesini kenarda tutup Oğuzhan ile maça başlamaktı. Oğuzhan ile Ljajic’i beraber kullanmak, Beşiktaş’ı şampiyonluk dönemlerindeki gösterişli ve üretken oyununa döndürebileceğini tahmin ediyorum. İlk yarıdaki oyunun sonrasında ne sebeple Pepe ile uzunca top kullanımına dönüldüğünü tanımlamak zor. Beşiktaş’ın önce yarıdaki yanlışıydı benim düşünceme yönelik. Zira oyunun kapsamlı alanlarda ve uğraş gücü üst kısmına oynanması Konyaspor’un isteğiydi. 28. dakikada Vida atılıp 10 birey kalmasına nazaran Beşiktaş sıkı uğraş etti. Mücadelenin son kısmına girilirken de maharet ve oyuncu

kalitesiyle oyunu 2-1 e getirdi… Bilhassa Lens ve Gökhan Gönül’ün sergilediği performans Beşiktaş’ın maça tutunup, öne geçmesinde gösterişli oluyor. Ama olan bölüm 10 birey meydana gelen Beşiktaş’ın oyunu tamamlanmasına yetmedi ve golü yedi.
Tam da oyun elinizdeyken Love çıktı, Roco girdi. Bu da geriye yaslanıyorsun demek. Bu Şekilde bir klişeyi uygulamak zorunda mıydınız?Günün nihayetinde 28. dakikada 10 birey kaldım, 1-0 mağluptum, nihayetinde berabere tamamladım karlıyım diyebilirler ama karşılaşmayı 2-1 getirdikten ardından bunun için tamamdır demek Beşiktaş amaçlı zor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir