Çeşme’de yıldırım nikahla evleniyorlar

Çeşme’de yıldırım nikahla evleniyorlar

Yılmaz Erdoğan’ın öncesinde inkar edip ardından doğruladığı sevgilisiyle bu sabah evleneceğini duydum. Erdoğan, 23 yaşlarındaki “çıtır” sevgilisi Belçim Bilgin ile bu sabah Çeşme’de nikah masasına oturacakmış. 38 yaşlarındaki tiyatrocu Erdoğan da, sosyetede son zamanlarda büyüyen stil meydana iştirak eden ‘genç sevgili’ modasına uyup 23 yaşında bir sevgili bulmuştu! Erdoğan’ın kimselere çaktırmadan bir yıldır flört ettiği sevgilisi, Şeyh Said soyundan iştirak eden oyuncu Belçim Bilgin… İlişkilerini bir yıldır saklamayı muvaffak olan çifte kumruların ilişkisi 10 gün öncesinde medyaya yansıdı ve arkası çorap söküğü benzeri geldi. Öncesinde, çiftin eylül ayı içinde

evleneceği yazılıp çizildi sonrasında da Belçim Hanım’ın gebe meydana geldiği amaçlı nikahın erkene alındığı öne sürüldü. Erdoğan, evlenme haberini doğrulayıp, çocuk olayını yalanladı!
Ancak bir yıldır flört eden aşıklar eylül ayını dahi beklemediklerine yönelik bu işin altında bir iş varmış benzeri gözüküyor! Çocuk sevgili modasına uyan Yılmaz Erdoğan, bu civarı apar topar evlendiğine yönelik benim düşünceme yönelik sosyetede öbür bir stil meydana iştirak eden ‘önce çocuk ardından nikah modası’na da uymuş benzeri gözüküyor! Güzel, daha öncesinde de yazdığım benzeri Erdoğan çocuk olayını kesinlikle bir dille yalanlıyor şayet tahmini 6 ay 10 gün ardından kim uydurma kim gerçek söylüyor anlayacağız!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir