Bağdat Caddesi’nde ‘lüks’ davet

Bağdat Caddesi’nde ‘lüks’ davet

Louis Vuitton’un Bağdat Caddesi’ndeki yenilenen mağazasını, markanın başkanı ve CEO’su Yves Carcelle açtı. Louis Vuitton’un müdavimi meydana iştirak eden İstanbul’un elitleri açılışa akın etti.Dünyada ‘lüks’ deyince önce akla iştirak eden markalardan biri meydana iştirak eden Louis Vuitton, Bağdat Caddesi’ndeki mağazasının yerini değiştirip yenileyerek cuma bugünü trend tutkunlarının hizmetine açtı. Anadolu yakasının çağdaş yüzünü güncel yapı ile birleştiren mağazanın açılışı amaçlı perşembe akşamı İstanbul’un elitlerine çok özel bir çağrı verildi. Louis Vuitton’un başkanı ve CEO’su Yves Carcelle, elitlere ev sahipliği inşa etmek üzere İstanbul’a geldi. Louis

Vuitton’un müdavimi meydana iştirak eden pekçok populer sima açılış amaçlı Bağdat Caddesi’ne akın etti. Peter Marino’nun, Paris’teki Champs-Elysées ve Londra’daki New Bond Street’teki mağazalar amaçlı yarattığı yapı konseptin aynısını uyguladığı Suadiye Louis Vuitton’u görmeye iştirak eden trend tutkunu elitler, şampanyalarla karşılandı.
Yves Carcelle, her davetliyle hemen hemen bir tek ilgilendi. Bizim elitler amaçlı davetin en huzurlu yanı, markanın en yepyeni ürünlerini görüp yakından analiz imkanı bulmasıydı. Bazıları yepyeni koleksiyon mahsulleri incelemekle kalmadı, “Belki ardından bulamam” deyip beğendiklerini de satın aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir