İspanyol gezginle aşk orucunu bozmuş

İspanyol gezginle aşk orucunu bozmuş

Tam düğün töreni yolundayken Selhan Aloğlu’ndan ayrılan Hilal Kosif, teselliyi populer yarışçı Can Artam’da aramış; fakat bu ilişkisi de sevinçli sonla bitmemişti! Bir zaman kalbi boş meydana gelen Kosif’in evvelki ay başka bir erkekle aşk orucunu bozduğunu duymuş ama sevgilisinin kimliğini öğrenememiştim! Fakat Kosif de, kendini son zamanların çılgınlığı ‘Instagram’a kaptırıp resimlerini paylaşmaya başlayınca bu gizem de çözüldü!
Kosif’in sır benzeri gizlediği sevgilisi, oysaki Valencialı bir İspanyol’muş; ismi da Javier Piles… Singapur’da bir şirkette iş geliştirme müdürü olarak personel Javier, dünyayı gezen ve fotoğraf paylaşanların aza meydana geldiği

www.globosapiens.com isimli siteye de aza. Bu yüzden olsa gerek; çiçeği burnunda aşıklar iki ayda hemen hemen ayak basmadık koltuk bırakmamış!!!
Şimdilerde sevgilisi Javier ile Maldivler’de tatil yapan Kosif, orada çektikleri fotoğrafları 4 zaman önce Instagram’a yüklemiş. Instagram’dan öğrendiğime yönelik iki hafta önce de Güney Afrika’ya giden aşıkların, Hint Okyanusu’nda çekilmiş fotoğrafları da var. Javier Piles benzeri gezgin bir sevgili bulan Hilal Kosif, bu sayede dünyayı tavaf edecek benzeri görünüyor!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir