Soysal’ın yine doğuşu kutlandı

Soysal’ın yine doğuşu kutlandı

Trafik ilçesi neticesi beyin kanaması geçiren ve doktorların yüzde 20 hayata talihi verdiği Ela Soysal, 5 maaş rehabilitasyonun sonrasında ayağa kalktı. Ahu Aysal, yine doğan yakın arkadaşı amaçlı kutlama çağrısı verdi.Cemiyet yaşamının en sevilen isimlerinden Ela Soysal, 20 Nisan’da; doğup büyüdüğü Göztepe’de şanssız bir trafik kazasının kurbanı olmuştu.
Beyin kanaması geçiren Soysal, operasyona alınsa da; kanama aynı ritimde devam ettiği amaçlı ödem alınamamış, bu sebeple uzunca zaman uyutulmuştu. O aşama benim benzeri herkes; doktorların yüzde 20 hayata talihi verdiği Ela Hanım amaçlı duacı olmuştu.Beş ay yüklü bakımda olan Ela Soysal, nihayetinde hayat savaşını kazandı.Adeta yine

doğan Ela Hanım amaçlı Ahu Aysal bir kutlama yemeği tertip etti.
Ahu Aysal, sahibi meydana geldiği Hotel Les Ottomans’ta verdiği öğle yemeğinde, Ela Hanım ve eşi Ogan Soysal ile 45 yakın dostunu bir araya getirdi.Aysal, yemekten öncesinde bir konuşma inşa etti ve yakın arkadaşı meydana gelen Ela Soysal ile komik anılarını anlatıp herkesi güldürdü.Ardından Ela Hanım’ın kardeşi Leyla Atalık laf aldı ve geçirdikleri kolay değil günlerinde yanlarında meydana gelen vefakâr dostlarına teşekkür etti. Son sözü Ela Soysal ifade etti ve dostlarına “İyi ki varsınız” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir