Ali Sunal aşkı Düvenci’de buldu

Ali Sunal aşkı Düvenci’de buldu

Sosyetede son trend; şov dünyasından populer isimlerle yepyeni aşklara yelken açmak! Son olarak Malkoç Sualp ve Bade İşçil’in sürpriz birlikteliği ile süren bu furyaya bir çiftin daha katıldığını öğrendim! 28 Aralık’ta; dokuz senelik eşi, iki çocuğunun babası Erdoğan Demirören’den boşanan Zeynep Düvenci de, tercihini şov dünyasından yapmış.
Zeynep Hanım’ın yepyeni beyaz süvari prensi ise, altı ay evli kaldığı Gökçe Bahadır’dan geçtiğimiz yıl bir celsede boşanan populer oyuncu Ali Sunal…

Ali Sunal, Mart ayı içinde sergilenen Gayret Gala 2’nin yönetmen koltuğunda yapmış; Zeynep Hanım da skeçlerin birinde oyun almıştı. Çoğalış gönüllerine sevda o zaman mı düştü, yoksa aşkları daha öncesine mi dayanıyor bilmiyorum ama her ikisinin de mutluluktan ayaklarının yere basmadığını duyuyorum. Eşi Erdoğan Demirören ile uzunca zaman farklı yaşasa da; boşanmaları yakın bir Geçmiş zamanda meydana geldiği amaçlı, aşıklar ilişkilerini artık gizliyormuş. Fakat görenlerin söylediğine yönelik ikisi de o civarı mutluymuş ki, üç zamana civarı el ele ortalarda arz-ı endam eylerler gibime geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir