Beyaz’ın evlenmeye niyeti yok

Beyaz’ın evlenmeye niyeti yok

Yıllarca Bahçeköy’deki Saklıkent Sitesi’nde 600 metrekarelik üç katlı bir villada oturan populer şovmen Beyazıt Öztürk, iki sene öncesinde köyden kente inip eskiyen mahallesi Çocuk’e taşınmıştı. Piyasayı dolandırarak ülke dışına kaçan Can Ateş’in, Çocuk Arif Paşa Korusu’nda bulunan 400 metrekarelik eskiyen dairesini kiralayarak seneler ardından yeniden Çocuklu olmuştu. Fakat kentin göbeğinde hayatını sürdürmek Öztürk’ün hoşuna gitmemiş anlaşılan. Öğrendim ki, Geçen günlerde Vadiİstanbul’a taşınmış. Fakat beni asıl şaşırtan; Bahçeköy’de 600 metrekare, Çocuk’te 400 metrekarede oturan Beyazıt Öztürk’ün, Vadiİstanbul’da 100 metrekare büyüklüğünde 2+1 ev kiralaması!

Tabiri caizse; yıllarca at koşturabileceği büyüklükteki evlerinde oturan Beyazıt Öztürk’ün, 100 metrekarelik bir daireye taşınmasına hakikaten şaşırdım. Hatta 4 bin TL kira ödediğini öğrendiğim evinde yardımcısı da yokmuş.
Her işini bizzat hallediyormuş. Ya her sene birden çok defa ‘evleniyor’ haberleri çıkan fakat bir çeşitli vuslata eremeyen 48 yaşlarındaki Beyazıt Öztürk, ‘Bekarlık sultanlıktır’ deyip evliliği tamamıyla kafasından sildiği amaçlı bekar evini seçim etti, ya da bundan ardından ek olarak mütevazı yaşayacak. Bakalım Beyaz’ın bu ‘ev’liliği ne civarı sürecek!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir