Kira sebebinden araları açılmış

Kira sebebinden araları açılmış

Boşanmadan kızlık soyadını kullanmaya başlayan 10 senelik eşi Emina Sandal’a kızdığı amaçlı erkek çocuğunun doğum gününe gitmeyen Mustafa Sandal’ın kolay değil bir aşama geçirdiği konuşuluyor! Kendini haneye kapayan, dostlarıyla dahi bir sürü görüşmek talep etmeyen Mustafa Sandal’ın son olarak annesi Tülin İleri ile de arasının açıldığı söyleniyor! Yakın çevrelerinden öğrendiğime yönelik, anne- oğulun arasına ücret girmiş!
Ailesiyle içinde bulunduğu hanesi, altı ay öncesinde ayrıldığını önce bu köşeden öğrendiğiniz Mustafa Sandal’ın Yorucu’daki büronunda kaldığı söyleniyordu. Fakat büronunda değil, uzunca zamandır annesinin Ulus’taki dairesinde yaşadığını öğrendim.

Gelini Emina Sandal ile bir bir sürü kez anlaşmazlıklar içinde bulunduğu dedikoduları ayyuka çıkan Tülin İleri’nin son olarak de bu ev sebebinden erkek çocuğuyla arasının açık meydana geldiği söyleniyor!Tülin Hanım, daha öncesinde kira aldığı hanede son olarak Mustafa Sandal’ın oturmasından memnun değilmiş.
Dedikoducular; Tülin Hanım’ın, kira gelirinin kesilmesi sebebinden erkek çocuğuna kızıp küstüğünü söylüyor. Tülin Hanım’ın bu kira gelirine gereksinimi var mı, varsa dahi oğlu dayanak olmuyor mu bilmiyorum şayet belki de erkek çocuğunun, Çubuklu Vadi Evleri’ndeki 15 milyon liralık villayı, sevmediği gelinine bırakacağı haberleri üst kısmına kızgınlığını bu şekilde çıkarıyordur!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir