Santrfor dediğin Janssen benzeri olur

Santrfor dediğin Janssen benzeri olur

Fenerbahçe maça pas inşa ederek denetimi elinde tutup ve bir an öncesinde golü bulabilmek amaçlı hırslı başlismi. Alanyaspor’un takım presinde ve takım korunmasında gösterdiği kritik arızalar Fenerbahçe amaçlı elverişli bir ortamdı.”Geliyorum” diyen gol Janssen’in kafasıyla geldi fakat 30. dakikadan ardından takım durdu ve Alanya baskısı başlismi. Örgütlü bir hamle neticesi da kalifiye golcü Vagner Love’un güzel asistiyle skora balans geldi.
Sıcak ve nemli havada salt kazanılması gerekli olan mücadelede devre nihayetinde önce rakip tehlikesinde gol yiyecek maneviyat bozucu bir durumdu ama Fenerbahçe tarafından neyse ki Alanyaspor da büyük savunma hastalığı vardı ve günün oldukça başarılı ismi Valbuena, bir sürü güzel bir şutla takımını soyunma odasına önde götürdü.İkinci yarıda yeniden kontrol Fenerbahçe’deydi.

Erken iştirak eden penaltı golüyle de takım deşarj oldu ve ondan ardından da rölanti bir futbolla istediğini aldı. Geçen Zaman geceki galibiyet derbi öncesi bir sürü ehemmiyetliydi fakat rakibin bir sürü kırılgan oluşu bir takım yanlışları örtbas etmez. Takım halen tam anlamıyla hazırlıklı değil. Giuliano zayıf ve korumaya hiç destek etmediği benzeri hücumda da az görünüyor.Dirar güzel oynarken sakatlandı. O anda büyük bir Aykut Büyük yanlışı gündeme geldi. Böylesine nokta kaybına tahammül olunmayan mücadelede hazırlıklı olmayan Mehmet Ekici’yi oyuna almak büyük yanlıştı. Aatif’ın oyuna girmesi gerekirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir