GÖZLER YİNE 3 BÜYÜKLERDE

GÖZLER YİNE 3 BÜYÜKLERDE

Futbolda yeni sezon hazırlıkları başladı. Kulüpler, değişiklik yaşıyor. Teknik direktörler, futbolcular dergi manşetlerini süslüyor. Uyarı edilecek olursa gözler yeniden 3 büyüklerde. Fenerbahçe ile Galatasaray kritik arayış içindeler. Taşıma borsası her yıl meydana geldiği benzeri yeniden Ülkemiz hudutları dışarısında meydana geldi. Fenerbahçe dışarısında Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor, Mersin, Kasımpaşa benzeri ligin üst sıralarını zorlayacak takımların en başında Türk teknik adamlar var. Futbolun geleceği yerine sevindirici bir durum.
Aziz Yıldırım yeniden takım başkanlığını kazanarak bir rekora ek olarak imzasını attı. Ve natürel olarak herkesin beklediği değişimin düğmesine de bastı. Öncesinde İtalyan sportif direktör, sonrasında Portekizli teknik erkek. Ek Olarak ehemmiyetlisi sistemde ifade edilecek yenilik. Birden Çok yıldır Sarı-Lacivertli takımın çalışma süresini

tamamlamış yani emekli takımına dönüştüğünü her biri görüyordu. Hemen Yan pas çokluğu bayıltacak civarı bir sürü yapılıyor. Dikey futbol mahaline yatay bir oyun seyrediyorduk. Heyecansızlık alan içinden tribünlere civarı yayılıyordu. Aziz Başkan geçtiğimiz sezonu açıkçası, ücret harcamadan rölantide götürdü. Kazanan olsa da bu değişimi yapacaktı. Çoğalış vakti gelmişti. Taraftarı yeniden tribünlere çekmenin tek karayolu sıkı futboldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir