LEZBİYEN BİRLİKTELİKLER

LEZBİYEN BİRLİKTELİKLER

Lezbiyen birliktelikleri ile alakalı yapılmış meydana gelen araştırmaları okuyunca tüm problemlerin temelinde neyin meydana geldiği da meydana çıkıyor.
Bu konuda yapılmış olan tüm araştırmalar, bu birlikteliklerin tüm partner hayat türleri aralarında en az sorun taşıyan birliktelik türü meydana geldiğini gösteriyor.
Burada gizem kadında. Heteroseksüel evlilikte de, lezbiyen birliktelikte de kadın tartışmayı sorunu çözmek amaçlı açıyor. Kavgasında sarf ettiği sözleri, mimikleri ve fikir sistemini de bir an öncesinde uzlaşmaya ulaşmak amaçlı kullanılıyor.
Her çeşitli birliktelikte tartışmaları ve sorunları başlatıcı bayanlar, şayet buradan yola çıkarak “Tüm problemlerin temeline bayanlar var” diyemeyiz. Tam tersine, bayanlar var meydana gelen problemin çözümü amaçlı çalışıyorlar, tartışmalarını da çözüm amaçlı kullanıyorlar. Elbette ki bu konuyla alakalı da istisnalar var, şayet istisnalar kaidesi bozmuyor.

Eşcinsel birliktelikler ile alakalı yapılmış olan çalışmalar, erkeklerin probleminin kadınlarla alakalı olduğunu; evliliğin ve hayatı paylaşmanın kendisinde olmadığını gösteriyor. Adam, beraber meydana geldiği birey adam olunca sorunları ek olarak pratik deşifre ediyor. Adam, karşısında kadın olunca ek olarak uzlaşmaz, ek olarak tartışmacı olabiliyor.
Kadınlar sorun çözücü olduklarından lezbiyen ilişkiler en meselesiz birliktelik türü oluyor. Sorunsuzluk tarafından bundan ek olarak sonra eşcinsel birliktelikler geliyor, en sıkıntılı birlik türü ise kadın ile adam aralarında olanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir