General Motors İstanbul’da showroom ve servis tesisi açtı


General Motors İstanbul’da showroom ve servis tesisi açtı

Chevrolet Evrensel’in Acıbadem’deki yepyeni showroom ve servis tesisi, GM Beynelmilel Ameliyatlar Başkanı Timothy E. Lee ve Chevrolet Avrupa Başkanı Susan Docherty aracılığıyla açıldı.
Katar’da General Motors’un önder distribütörü konumundaki Mannai Otomotiv Grubu, 60 senelik alıcı memnuniyeti tecrübesini Ülkemiz’deki Chevrolet müşterilerine, Chevrolet’nin İstanbul’daki en nihai bayisi meydana gelen iştiraki Evrensel ile sunacak.
Chevrolet Evrensel’in Acıbadem’deki yepyeni showroom ve servis tesisi açılışında, Chevrolet Ülkemiz Evrensel Müdürü Tolga Atmaca, GM Ortadoğu Operasyonları Başkanı ve Evrensel Müdürü John Stadwick, Mannai Corporation QSC Murahhas Üyesi Khalid Mannai, Mannai Corporation QSC Grubu CEO’su Alekh Grewal ve Mannai Otomotiv Grubu Evrensel Müdürü Mohamed Helmy hazırlıklı bulundular.

Açılışta bir konuşma yapan Mannai Otomotiv Grubu Evrensel Müdürü Mohamed Helmy; GM’in satış ve satış ardından alıcı memnuniyetini en üst seviyede sağlayanlara verdiği Beynelmilel Ameliyatlar Bayi Ödülü’nü bu yıl da aldıklarına değinerek; “Deneyimimizi ve GM ile meydana gelen kuvvetli birlikteliğimizi İstanbul’daki Chevrolet müşterileri ile paylaşacağımız amaçlı çok heyecanlıyız. Ana merkezimizin meydana geldiği Katar’da bir çok kez bir biçimde büyürken, genişleme fikri gündeme geldiğinde Ülkemiz’nin muhteşem fırsatlar sunduğunu gördük. Ülkemiz’deki yatırımımız GTC Evrensel, Chevrolet’nin muhteşem araçlarını Ülkemiz’deki bütün müşterilerine grubumuzun uzmanlığıyla mahalli gereksinim ve gereksinimlerini bir idrak altında birleştirerek hizmet sunacaktır. Bunu sağlamak amaçlı, Ülkemiz’deki operasyonumuzu Erhan Çağlı’ya emanet ettik. Onun ihtisas ve özverisi ile müşterilerimize ölçüt temin edecek ve onay görecek dik standartları benimseyeceğiz” halinde sohbet etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir