İngiliz Prens’ten Türk gençlerine destek

İngiliz Prens’ten Türk gençlerine destek

Akfen Holding Idare Heyeti Başkanı Hamdi Akın’ın kızı Pelin Akın, fazladan çocuk meydana gelmesine nazaran iş yaşamında çabuk adımlarla ilerliyor. Akfen Holding Idare Heyeti Azasi meydana gelen ve TUSİAD’ın en çocuk azasi unvanına, son TÜSİAD’ın en çocuk idare heyeti azasi unvanını da ekleyen Pelin Akın’ın, işten arta olan vakitlerde da topluma yararlı olmak amaçlı çalıştığını öğrendim. Serisinin kurduğu Ülkemiz İnsan Kaynakları Vakfı’nda (TİKAV) da yöneticilik yapan Pelin Hanım, bugünlerde mühim bir organizasyonla meşgulmüş.
Pelin Akın, TİKAV’ın Ülkemiz temsilciliğini üstlendiği, dünyanın lider gençlik programlarından ‘The Duke of Okumaya devam et “İngiliz Prens’ten Türk gençlerine destek”

Yeni yaşını Çingene partisiyle kutladı

Yeni yaşını Çingene partisiyle kutladı

Sevil Sabancı’nın, 30 Aralık’ta 45 yaşına giren sevgilisi Ferhat Ferhangil amaçlı dillere destan bir kutlama yaptığını yazmıştım.Evini gazinoya çeviren Sevil Hanım; Nükhet Berrak ve Semiha Yankı’yı sahneye çıkçoğalmış, pekçok dansöze de göbek attırtmıştı.Benim benzeri herkes; halen sosyetenin dilinde meydana iştirak eden bu kutlama karşısında Ferhat Beyefendi’in, Sevil Hanım’ın 4 Ocakta’taki 43’üncü doğum bugünü amaçlı ne yaptığını heyecan ediyordu!Ferhat Beyefendi’i bilmem şayet kuzeni Yengi Civelek ile eşi Esra Hanım’ın Sevil Hanım amaçlı cuma bugünü harika bir doğum bugünü partisi tertip ettiğini öğrendim. Okumaya devam et “Yeni yaşını Çingene partisiyle kutladı”

Sosyetik modacılar arasına o da katıldı

Sosyetik modacılar arasına o da katıldı

Oyuncu Engin Öztürk ile sevinçli bir ilişkisi durumda olan İdil Fırat’ın ne maharetleri varmış da haberimiz yokmuş! Emek Derneği’nin 10’uncu sene kutlamasında sahneye çıkıp şarkı seslendiren ve herkesi kendine hayran bırakan Fırat’ın, tasarımcı istikameti meydana geldiğini da öğrendim. Üstelik, yakın dostu Şarkı Şart ile partner olup prof olarak iş yaşamına atılacak civarı da bu konuyla alakalı iddialı. Üstelik ortaklar, bu cumartesi Glamm Co. ismini verdikleri mağazalarını açacak. Okumaya devam et “Sosyetik modacılar arasına o da katıldı”

Uzun sürdü şayet sonu yeniden hüsran oldu

Uzun sürdü şayet sonu yeniden hüsran oldu

Osmanlı İmparatorluğu çağında yaşamış asker ve hükümet adamı Fethi Ahmet Paşa’nın torunlarından meydana gelen, dünyaca populer yıldızların yakın arkadaşı Mehmet Birgen, üçüncü eşi Dilek Birgen’den boşanıyor! Türkiye’nin önce yüzen diskosu Bodrum’daki Club Catamaran’ın da sahibi meydana gelen 71 yaşlarındaki Mehmet Birgen; biri 11, ötekisi 3 yaşlarındaki iki çocuğunun annesi Dilek Hanım’dan boşanmak amaçlı mahkemeye başvurmuş…
Şimdiye civarı başından iki evlenme geçtiğimiz Mehmet Beyefendi, mutluluğu Dilek Hanım ile yakalamış benzeri görünüyasker.Hatta bir röportajında “Gerçek evliliğim Dilek ile olandır.Diğerleri daima yabancı sebeplerden olmuştu” diyen Mehmet Beyefendi’in ‘gerçek evliliğini’ ne amaçla bitirdiğini bilmiyorum şayet kararı Okumaya devam et “Uzun sürdü şayet sonu yeniden hüsran oldu”

Bodrum’da dillere destan kutlama

Bodrum’da dillere destan kutlama

Fatih-Fulya Terim çiftine 2. torun sevincini yaşatacak meydana gelen Buse Terim Bahçekapılı’nın dün doğum günüydü. Terim Events isimli şirketiyle mühim organizasyonlara imzasını atan anne Fulya Hanım’ın cuma akşamı, Bodrum’daki evlerde kızına sürpriz doğum bugünü partisi örgütlü ettiğini öğrendim. Bu sürpriz kutlama, 26 yaşına basan Buse Hanım’ın doğum bugünü şerefine yapılırken, hem de dostlarına da bir bye bye çağrısı olmuş! Zira yeğeni Yaman Çetin’in sonrasında anne-babasına bu defa kız torun mutluluğu yaşatacak meydana gelen Buse Hanım, Amerika’da doğurmaya hüküm vermiş.
Buse Terim Bahçekapılı’nın sürpriz doğum bugünü kutlamasına arasında Berkay, Kerem Tunçeri, Oğulcan Engin ve Okumaya devam et “Bodrum’da dillere destan kutlama”

Nikahları benzeri ilişkileri de uydurma oldu

Nikahları benzeri ilişkileri de uydurma oldu

Ebru Yücebaşoğlu’ndan boşanan Murat Mengenecioğlu, 20 Şubat’ta ilköğrenim aşkı Zeynep Keyman ile nikah masasına oturacaktı. Fakat ‘Paramparça’ dizisiyle ünlenen Murat Beyefendi’in ailesine ilişkin Kandilli’deki Edip Efendi Yalısı’nda vuslata ermeye hüküm verici ve 50 yakın dostunu çağrı eden çift, bir zaman kala nikahı iptal etmişti. Attıkları SMS iletisiyle nikahlarını iptal ettiklerini bildiren ve herkesi dumura uğratan çiftin akıbeti, sosyetenin de heyecan konusuydu. Herkesi merakından kurtarayım… Çiftin nikahları benzeri, ilişkileri de mazide Okumaya devam et “Nikahları benzeri ilişkileri de uydurma oldu”

Rıfat Dedeman eşinden boşanıyor

Rıfat Dedeman eşinden boşanıyor

Son vakitlerde sosyetik eşlere bir haller oldu; ardı ardına huzursuz evlilikler ve boşanma haberleri duyuyorum. En son öğrendiğim ayrılık haberi ise Dedeman Ailesi’nden… Dedeman Holding Idare Heyeti Başkanı Murat Dedeman’ın erkek çocuğu Rıfat Dedeman ile gelini İpek Dedeman, boşanmak üzere yöntemlerini ayırmış!Şimdiye civarı kavga ettiklerini dahi duymadığım çiftle alakalı bu tatsız haberi duyduğumda öncesinde inanamadım.
Ancak şimdiye civarı bir sürü sevinçli olduklarını düşündüğümüz ve evliliklerini iki oğullarıyla taçlandıran Rıfat-İpek Dedeman çifti, hanelerini ayırmış dahi. Hatta iki yön da 13 senelik evliliklerini tamamlamak amaçlı Okumaya devam et “Rıfat Dedeman eşinden boşanıyor”

11 gün içerisinde tam 14 kilo verdi

11 gün içerisinde tam 14 kilo verdi

Bodrum Turgutreis’teki evlerde, suda doğum yapacağını yazdığım Fenerbahçe’nin ulusal kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, yazdığım benzeri 31 Ağustos’ta, evinde kızı Yeda’yı kucağına almıştı. Hamileliğinde çok kilo alan eskiyen Belçika Güzeli Zeynep Hanım, evvelki gün Instagram sayfasına bir fotoğraf koyunca gözlerime inanamadım! Artık 11 gün önce kızını dünyaya getiren Demirel, gebelikte aldığı kiloların tamamını vermiş benzeri görünüyordu. Okumaya devam et “11 gün içerisinde tam 14 kilo verdi”

Beyaz’ın evlenmeye niyeti yok

Beyaz’ın evlenmeye niyeti yok

Yıllarca Bahçeköy’deki Saklıkent Sitesi’nde 600 metrekarelik üç katlı bir villada oturan populer şovmen Beyazıt Öztürk, iki sene öncesinde köyden kente inip eskiyen mahallesi Çocuk’e taşınmıştı. Piyasayı dolandırarak ülke dışına kaçan Can Ateş’in, Çocuk Arif Paşa Korusu’nda bulunan 400 metrekarelik eskiyen dairesini kiralayarak seneler ardından yeniden Çocuklu olmuştu. Fakat kentin göbeğinde hayatını sürdürmek Öztürk’ün hoşuna gitmemiş anlaşılan. Öğrendim ki, Geçen günlerde Vadiİstanbul’a taşınmış. Fakat beni asıl şaşırtan; Bahçeköy’de 600 metrekare, Çocuk’te 400 metrekarede oturan Beyazıt Öztürk’ün, Vadiİstanbul’da 100 metrekare büyüklüğünde 2+1 ev kiralaması! Okumaya devam et “Beyaz’ın evlenmeye niyeti yok”

Kira sebebinden araları açılmış

Kira sebebinden araları açılmış

Boşanmadan kızlık soyadını kullanmaya başlayan 10 senelik eşi Emina Sandal’a kızdığı amaçlı erkek çocuğunun doğum gününe gitmeyen Mustafa Sandal’ın kolay değil bir aşama geçirdiği konuşuluyor! Kendini haneye kapayan, dostlarıyla dahi bir sürü görüşmek talep etmeyen Mustafa Sandal’ın son olarak annesi Tülin İleri ile de arasının açıldığı söyleniyor! Yakın çevrelerinden öğrendiğime yönelik, anne- oğulun arasına ücret girmiş!
Ailesiyle içinde bulunduğu hanesi, altı ay öncesinde ayrıldığını önce bu köşeden öğrendiğiniz Mustafa Sandal’ın Yorucu’daki büronunda kaldığı söyleniyordu. Fakat büronunda değil, uzunca zamandır annesinin Ulus’taki dairesinde yaşadığını öğrendim. Okumaya devam et “Kira sebebinden araları açılmış”