Çay saatinde zanaat sohbeti ve Cuma bugünü boşanacaklar

Çay saatinde zanaat sohbeti ve Cuma bugünü boşanacaklar

Ünlü ressam Ayhan Türker’in 7 Şubat’ta Toprak Zanaat Galerisi’nde açılan sergisi, yağan kar sebebiyle belli bir süre sekteye uğramıştı. Galerinin yöneticisi Ayfer Toprak, berbat gökyüzü gerekliliği sebebiyle galeriye gelemeyen zanaat tutkunlarını bir araya getirmek amaçlı bu sabah 16.00-18.30 saatleri içinde çay saati tertip ediyor. Türker, zanaat ve cemiyet yaşamının populer simalarının yanında koleksiyonerleriyle de buluşacak. Bu hasbihal saatinde sanatseverler Ayhan Türker ile fotoğrafları ile ilgili, bu hasbihal ortamında daha bir sürü haber sahibi olma fırsatını yakalayacak. Zanaat tutkunlarına duyulur… Okumaya devam et “Çay saatinde zanaat sohbeti ve Cuma bugünü boşanacaklar”

Masraftan kaçmamış ve Dünürler sipariş verdi

Masraftan kaçmamış ve Dünürler sipariş verdi

Fiat, yepyeni markası ‘Grande Punto’yu, yarın akşam BJK Akatlar Spor Kompleksi’nde özel bir davetle tanıtacak. Davetin ev sahipliğini üstlenen Mustafa Koç, duyduğuma yönelik gecenin görkemli geçmesi amaçlı kesenin ağzını sonuna civarı açmış! Üstelik davetin yapılacağı mekanı yepyeni baştan yaratması amaçlı, populer İtalyan tasarımcı Daniele Zambelli’yi dahi İstanbul’a getirtmiş. Metrelerce tüllerin ve beyaz halıların kullanılacağı, renkli ışık dehlizleri içinde örgütlü edilen davetin sürprizleri içinde, ilk kez benzer sahneyi paylaşacak meydana gelen Ajda Pekkan ile Burhan Öçal da var. Mustafa Koç’a helal olsun vallahi!!! Okumaya devam et “Masraftan kaçmamış ve Dünürler sipariş verdi”

Tuğal’ın yepyeni aşkı ve Cesaretli’un kaybı büyük

Tuğal’ın yepyeni aşkı ve Cesaretli’un kaybı büyük

Oyuncu Meltem Cumbul ile sürpriz bir biçimde izdivaç eden ve iki senenin sonrasında yeniden sürpriz bir biçimde boşanan mimar Çağlayan Tuğal’ın uzunca zamandır sesi nefesi çıkmıyordu. Akın Öngör’ün Bodrum’daki o görkemli villasının da mimarı meydana gelen Tuğal’ın, yaptığı işlerle alakalı bir haber de gelmiyordu doğrusu. Geçenlerde bir dostum ile hasbihal ederken Tuğal’ın sevgilisinin meydana geldiğini öğrendim. Tuğal’ın yepyeni aşkı Selin Edalı’ymış. Çeşme Sheraton’da personel Selin, Nuri Özgü ile iki yıl nişanlı kalmış, fakat sonradan nişanı atmıştı. Bakalım Tuğal ile Edalı’nın ilişkisi ne türlü sonuçlanacak. Okumaya devam et “Tuğal’ın yepyeni aşkı ve Cesaretli’un kaybı büyük”

Coşkun Erdem’e sosyetik rakip ve Tövbe etmiş

Coşkun Erdem’e sosyetik rakip ve Tövbe etmiş

Galatasaray Spor Kulübü’nün eskiyen yöneticilerinden Ali Dürüst’ün, senelerin eskitemediği yasa ustası Coşkun Erdem’e rakip meydana geldiği konuşuluyor! İşin şakası bir tarafa, geçtiğimiz cumartesi bugünü Asuman- Hüsnü Güreli çiftinin Çırağan Sarayı’ndaki 10’uncu evlenme yıldönümüne dahil olan konuklar, Ali Dürüst’ün yasa çalmadaki kabiliyetini görünce gözlerine inanamamışlar. Gecede sahneye çıkan Serdar Ortaç, Dürüst’ün beceremeyeceğini düşündüğü şarkıları çalmasını istemiş şayet Dürüst kocaman bir ustalıkla her şarkıyı eksiksiz çalmayı başarmış. Bilmediğimiz ne cevherler varmış!!! Okumaya devam et “Coşkun Erdem’e sosyetik rakip ve Tövbe etmiş”

Damadın duble sevinci

Damadın duble sevinci

2003yılından itibaren flört eden Melda Kamhi ile Sinan Kosif, evvelki gece Swissotel’de dillere destan bir düğün töreni töreni ile sevinçli sona erişti. Geçtiğimiz yıl Kamhi Ailesi’nin Bodrum’daki villasında gerçekleşen bir merasimle nişanlanan çift, Moskova’daki Kızıl Meydan’ın minyatür bir kopyasına dönüştürülen Swissotel’in balo salonunda ‘Yılın düğünü’ olarak tanımlanabilecek bir merasimle dünyaevine girdi. ‘Sıkı’ bir Fener taraftarı meydana gelen damat Sinan Kosif ile ‘sözde’ Cimbom’lu gelin Melda Kamhi, düğünleri senenin derbisi ile çakışınca, düğünlerinin sekteye uğramaması amaçlı nikah saatini 21.00’e aldılar. Bununla Birlikte karşılaşmayı seyretmek talep eden fanatik davetlileri düşünerek otelde özel bir salon kiralayıp dev ekran tv kurdurttular. Okumaya devam et “Damadın duble sevinci”

Modacı da ‘pişti’ olursa ve Uydurma aşk

Modacı da ‘pişti’ olursa ve Uydurma aşk

Kadınların korkulu rüyası meydana gelen ‘bir misal giyinmek’ çoğalış karabasan olmaktan çıkmışa benziyor! Zira nereye baksam benzer kıyafetleri giymiş bayanlar görüyorum. Populer modaevlerinin yepyeni sezon tasarımlarıyla fiyaka inşa etmek uğruna davetlerde ‘pişti’ olmayı dahi göz alıyorlar! Tek bu defa vaziyet belli bir süre çeşitli… Zira bu defa modacı Tuvana Büyükçınar ile manken Çağla Şıkel ‘pişti’ oldu! Büyükçınar’ın Sinan-Melda Kamhi’nin düğününde giydiği kıyafetin aynısını, zerafet yarışmasında Çağla Şikel’in üzerinde gördüm. Bir modacı da bu şekilde pişti olabiliyorsa, öbür bayanların vay haline!!! Okumaya devam et “Modacı da ‘pişti’ olursa ve Uydurma aşk”

Banlieue 6080 terasa çıkıyor ve Abdi İpekçi, Champs Elysees olma yolunda

Banlieue 6080 terasa çıkıyor ve Abdi İpekçi, Champs Elysees olma yolunda

Yemeği ve ambiyansıyla İstanbul’un elitlerinin popüler mekanlarından Banlieue 6080, bu akşamdan bu yana terasında hizmet vermeye başlayacak. İsmindeki 60, Arjantin’den geçtiğimiz meridyeni; 80 ise Uzakdoğu’yu kesen meridyeni simgeleyen mekanda, Arjantin yemeklerinin meydana geldiği bölüm de var, çıtır Pekin ördeği, karidesli noodle benzeri yemeklerin meydana geldiği Uzakdoğu kısmı de. Ali Sayar’ın koordinatörlüğünü üstlendiği mekanda, bu yaz bir de yenilik inşa edilmiş. Gazi ve Bilal Ateş kardeşler, flambeyi masanızın yakınında yapacakmış. Kış Mevsiminde meydana geldiği benzeri yazın da Banlieue 6080 bir sürü konuşulacak benzeri gözüküyor… Okumaya devam et “Banlieue 6080 terasa çıkıyor ve Abdi İpekçi, Champs Elysees olma yolunda”

Cannes mahaline Göcek tatili ve Havalı ‘pişti’

Cannes mahaline Göcek tatili ve Havalı ‘pişti’

Bir ay öncesinde sıyrılıp yine barışan Lara Kahmi ile Volkan Büyükhanlı’nın popçu Keremcem sebebinden birbirlerine girdikleri konuşuluyordu! Hesapta Lara’nın, Keremcem ile tanımak ve popçu ile düet inşa etmek istemesi Volkan’ı çıldırtmıştı; külliyen yalanmış! Hafta sonu Göcek’e giden bir dostum, Lara ile Volkan’ı görmüş. Başı başa tatile çıkan aşıklar teknasıl Göcek’in o harika koylarını dolaşmışlar. Güzel, daha öncesinde aşıkların Cannes’da kiralayacakları bir sürü lüks bir teknasıl Güney Fransa sahillerinde tatil yapacaklarını duymuştum şayet şu an için Göcek’le yönetim ettiler anlaşılan!!! Okumaya devam et “Cannes mahaline Göcek tatili ve Havalı ‘pişti’”

Rötarlı kutlama ve Asli görevini aksatmıyor

Rötarlı kutlama ve Asli görevini aksatmıyor

Dedikoducular aksini dese de gördüğüm kadarıyla MTV’nin Ülkemiz temsilcisi Esra Oflaz Güvenkaya ile eşi Ziya Bey’in sevinçli bir evliliği var. Geçtiğimiz yıl 25 Mart’ta anlı şanlı bir düğünle izdivaç eden çiftin, evliliklerinin birinci senenini, belli bir süre rötarlı da olsa onuncu hafta sonu kutladıklarını öğrendim. Bodrum’daki İberotel’de tatil yapan bir dostum, Güvenkaya çiftine otelde rastlamış. Birinci yıllarını tebrik etmek amaçlı başı başa Bodrum’a tatile iştirak eden çiftin, ortalarda mutlu olmak pozları verdiklerini ifade etti. Otelin plajında güneşlenirken dahi bir an olsun birbirlerini tek bırakmamışlar. Ardından da ‘araları kötü’ diye haberler çıkartıyorlar. Eee, dedikoducuların ağzı torba değil ki, büzesin!!
Ender Mermerci, kızı Derin’in Mehmet Germiyanlıgil ile ilişkisi sebebinden mukassi günler geçirse de asli görevlerini Okumaya devam et “Rötarlı kutlama ve Asli görevini aksatmıyor”

Sözlendiler ve Aziz başkana torun mu geliyor

Sözlendiler ve Aziz başkana torun mu geliyor

Metin-Zeynep Fadıllıoğlu çiftinin güzel ve oldukça başarılı kızları Selin Fadıllıoğlu yuvadan uçuyor. Selin’in, tahmini bir yıldır Türk Ekonomi Bankası’nın ortaklarından Çolakoğlu Ailesi’nin veliahtı Mehmet Çolakoğlu ile iyi bir ilişkisi var. Aşıkların, geçtiğimiz hafta aile aralarında gerçekleşen küçük bir merasimle evlenme yolunda önce adımı atıp, söz yüzüklerini taktıklarını duydum. Bir Sonraki yaz nikah masasına oturmayı amaçlayan aşıkların inşallah mutlukları daima bu şekilde daim olabilir. bu sırada Selin’in Mehmet ile sözlendiğini duyan kız annelerinin, böylesi bir kısmetin kızlarına da kısmet olması amaçlı dua ettikleri konuşuluyor!!! Okumaya devam et “Sözlendiler ve Aziz başkana torun mu geliyor”